5. Repartizarea elevilor admisi in clasa a IX-a pe clase

 

CLASA  a IX-a A
MATEMATICA INFORMATICA, BILINGV ENGLEZA
AN SCOLAR 2020/2021
Nr. crt Nume Init. Prenume Scoala  de provenienta
1 AVRAM VF ŞTEFANA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
2 BOGDAN M DIANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
3 BOLDAN V BETUEL LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU
4 BOTNARI V LUCA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
5 CAPOTA BV ALESIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
6 CIRŢIU MC MEDANA FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
7 CIUPE CS BIANCA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
8 CÎMPAN I DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
9 CUC G DAVID EMANUEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
10 DUCA VC BIANCA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
11 EGRI-MATEI B ANTONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
12 FIZEŞAN IF DARIUS FLORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
13 GHIURUŢAN AC DENISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
14 GORGAN MV AMALIA LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU
15 HORINCAR VM BIANCA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ANDREI MUREȘANU” CEHU SILVANIEI
16 IŞTOAN CM DENIS IAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
17 MAXIM DA TEODORA MONICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
18 MITRAŞCA Ş DARA ŞTEFANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
19 POP V VASILE ȘCOALA PROFESIONALĂ SÂG
20 PUȘCAȘ S TUDOR ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
21 REMEŞ AL ANTONIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
22 RUS FP ILINCA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CORNELIU COPOSU” ZALĂU
23 SABOU CG RALUCA ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
24 SERBAN TT ALEX ANDRES ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
25 SMEŢCAŞ MD MIHAI DARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
26 ŞIMON I ROBERT DARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 VISEU DE SUS
27 ŢUNAŞ R VALENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
28 VAIDA IT ALEXANDRA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU

 

CLASA a IX-a B
MATEMATICA INFORMATICA
AN SCOLAR 2020/2021
Nr. crt Nume Init. Prenume Scoala
1 AMBRUS-GÁSPÁR C ZOLTÁN CSABA LICEUL REFORMAT “WESSELENYI” ZALĂU
2 BÁLINT CI GRÉTA ZSUZSA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
3 BÁNTÓ B MÓZES MÁRK ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SZIKSZAI LAJOS” ȘAMȘUD
4 BARICSÁN CM AJNA LICEUL TEHNOLOGIC “CSEREY-GOGA” CRASNA
5 BARTI AG ÁKOS RÓBERT LICEUL REFORMAT “WESSELENYI” ZALĂU
6 BONCZIDAI F MIRJÁM ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BORLA
7 CSAPO L PATRIK MÁRK ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
8 CSATA A IRISZ BEATRIX ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
9 CZECZEI K KAROLY ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PANIC
10 DEMJEN Z DÁNIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BORLA
11 FARCAS RI EVA JULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GYULAFFY LASZLO” CEHU SILVANIEI
12 FÜLŐP-BARTA I DÁVID ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
13 GOMBOS I MATYAS LEHEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PANIC
14 KADAR A RÉKA SAROLTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
15 KASZTA MA NOÉMI TÜNDE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GYULAFFY LASZLO” CEHU SILVANIEI
16 KERESZTES C ANNA DOROTTYA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
17 KISS S BRIGITTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
18 KÓSA S PANNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
19 LŐRINCZ ÖE BOGLÁRKA ANITA LICEUL REFORMAT “WESSELENYI” ZALĂU
20 MOLNAR S ELIZENDA JULIA LICEUL REFORMAT “WESSELENYI” ZALĂU
21 MOLNAR CR LUKASZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DEJA
22 NAE GG OLIVÉR ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
23 NAGY IGY ADRIENN ANETT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CARASTELEC
24 PÜSÖK J TAMAS ATTILA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
25 RÁCZ S SÁNDOR GERGŐ ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
26 SZASZ ZS KRISTOF ZSOLT LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SĂRMĂȘAG
27 SZIGETI GA REBEKA IZABELLA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PANIC
28 VÁRADI SK MAGOR KÁROLY LICEUL REFORMAT “WESSELENYI” ZALĂU

 

CLASA a IX-a C
MATEMATICA INFORMATICA, INTENSIV INFORMATICA
AN SCOLAR 2020/2021
Nr. crt Nume Init. Prenume Scoala
1 BAŞA A IARINA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
2 BERBECAR R RĂZVAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
3 BERBECAR R DAVID ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
4 BULGĂREAN GV ANA ELIZA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
5 CHICHIŞAN DR DARIA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
6 CHIȘ VI OANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE ȘINCAI” BOBOTA
7 CIOCAN CI BRIANA FRANCESCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
8 CONŢ SP TUDOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ “POROLISSUM” ZALĂU
9 CRISTEA N IOANA LĂCRIMIOARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
10 FLORE A ROXANA ADRIANA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
11 GAIDOŞ CN OANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
12 GUŞET RR GEORGIA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
13 HOLHOŞ P PATRICIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
14 IACOB MC ALEXANDRA DARIA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
15 ILIEŞIU M ANNE COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
16 IRIMIEŞ V AYANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
17 JUGRESTAN IG GIULIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “POROLISSUM” ZALĂU
18 MAXIM D ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
19 MOCANU RC TAISIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
20 MORAR V DORA ESTERA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
21 POP T STELIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
22 PUIE D SEBASTIAN DANIEL LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “AVRAM IANCU” ZALĂU
23 PURDEA C MIHNEA CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
24 STEJEREAN RG JESSICA ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
25 SUCIU AG ALEXANDRA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
26 ŞANTA I IULIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
27 TOMOLE I ALEXIA IRINA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
28 ŢURA MO RAFAEL IONUŢ LICEUL TEHNOLOGIC “OCTAVIAN GOGA” JIBOU
29 VLAICU CD ȘTEFANA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU

 

CLASA a IX-a D
MATEMATICA INFORMATICA, INTENSIV INFORMATICA
AN SCOLAR 2020/2021
Nr. crt Nume Init. Prenume Scoala
1 ALEXUŢAN CT CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
2 AVRAM CN ANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
3 BRÂNDUŞAN IG ALEXANDRU MARIAN IOAN COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
4 BURUIAN-ILIEŞ S BOGDAN FLORIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “AVRAM IANCU” ZALĂU
5 DALEA LV ARIANA ELENA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “AVRAM IANCU” ZALĂU
6 DRĂGUŞIN VC SERGIU CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
7 ERHAN CN ELISABETA BIANCA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
8 FARCAŞ A ANDA DARIA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
9 FAZACAŞ AV MIHAI TUDOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
10 FLORIAN C ANDREI CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
11 GĂVRA SG ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LUCIAN BLAGA” JIBOU
12 GHEȚI TV MIHAI TIBERIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SILVANIA” ȘIMLEU SILVANIEI
13 GORGAN CO TANIA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
14 GORGAN V MARA IARINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
15 HĂLMĂJAN FP ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
16 MALIŢA FD PAULA IRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
17 MIHALCA CG ANA ELIA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
18 OPRIŞ V ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
19 PĂŞCUŢĂ IF CLAUDIU ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LUCIAN BLAGA” JIBOU
20 POPIŢ FI VLAD GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
21 PUŞCAŞ GO IOANA GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
22 ROŞ OC ANTONIO IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
23 ROȘAN SF DARIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE ȘINCAI” BOBOTA
24 SPĂTAR ID ANDREI RAUL ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LUCIAN BLAGA” JIBOU
25 STOICA GD ANDRA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
26 ŞANDOR SI ŞTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
27 TRIFAN Ș ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
28 TUDUCE HI SERGIU FLORIAN COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
CLASA a IX-a E
MATEMATICA INFORMATICA
AN SCOLAR 2020/2021
Nr. crt Nume Init. Prenume Scoala
1 ARDELEAN G ANTONIO IONUŢ LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU
2 BUCIU DV CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
3 CHIRA DM PAULA MARIA LICEUL TEHNOLOGIC “OCTAVIAN GOGA” JIBOU
4 CIUPE V ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
5 CÎMPEAN I OANA DENISA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “AVRAM IANCU” ZALĂU
6 CREȚ M MARA ANTONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “VASILE LUCĂCEL” SOMEȘ ODORHEI
7 CRIŞAN RA EDUARD COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
8 CUCEU GF ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
9 DOLHA RT RAREŞ OVIDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LUCIAN BLAGA” JIBOU
10 DRULEA CM ALEXANDRA VICTORIA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
11 GÂLGĂU N RADU IOAN COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
12 HAIDUC G GEORGIANA ANTONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CORNELIU COPOSU” ZALĂU
13 LAZAR OF CARMEN ANTONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
14 LUPUȚ N SEBASTIAN MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOROATU CRASNEI
15 MOCODEAN I BRIANA DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LUCIAN BLAGA” JIBOU
16 MORAR-MARIAN D MATEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
17 MUREŞAN A ALEXANDRA MARIA LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU
18 NISTE O MARIUS ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
19 PĂCALĂ AA DARIUS VASILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
20 PUŞCAŞ MA RAREŞ VALENTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
21 SACASTI-TIVADAR OV CARMINA ALEXIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE ȘINCAI” BOBOTA
22 SAV A DAVID ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
23 SECHEL MS GEORGE IOAN LICEUL TEHNOLOGIC “OCTAVIAN GOGA” JIBOU
24 SÎMPETREAN C CĂTĂLINA ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC “LIVIU REBREANU” HIDA
25 STANCIU SG CASIANA ALEXIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IULIU MANIU” ZALĂU
26 STRÎMBU R ANTONIA ROMINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
27 ZSEKAN Ş EDUARD ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
CLASA a IX-a F
FILOLOGIE
AN SCOLAR 2020/2021
Nr. crt Nume Init. Prenume Scoala
1 ARDELEAN DV GIULIA NICOL ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
2 BARBOLOVICI F ANA LUIZA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
3 BOCA NF BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “POROLISSUM” ZALĂU
4 BREBAN SI LĂCRIMIOARA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
5 CĂRABA FM DIANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
6 CRISTE VC LARISA GEORGIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
7 DEAC S LARISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
8 FĂLĂUŞ CD LIVIA MANUELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ANDREI MUREȘANU” CEHU SILVANIEI
9 FĂRCAŞ V MIRELA EMANUELA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “AVRAM IANCU” ZALĂU
10 HOLHOŞ TR DARIUS MARIO LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “AVRAM IANCU” ZALĂU
11 MAGDAȘ D GIULIA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
12 MARIAN GI GEORGE IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
13 MERCEA AG VLAD IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
14 MILAŞ G MIHAELA GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
15 MOISI FT RALUCA TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
16 OIEGAR VM MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
17 PATRICHI CO IULIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” BOCȘA
18 POP I PAUL IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
19 POP D VLAD MATEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CORNELIU COPOSU” ZALĂU
20 RAD IG ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
21 ROŞAN AO EVELIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “AVRAM IANCU” ZALĂU
22 SABĂU IS TUDOR COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
23 SIMEA PC RAREŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
24 ŞERBAN M DUMITRA ROBERTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IULIU MANIU” ZALĂU
25 TERHEŞ GM CARINA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
26 ȚAP CP CARMINA CRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
27 ŢÎRLEA SM NATALIA DENISA ȘCOALA PROFESIONALĂ SÂG
28 VARGA N NICOLETA MARIA SCOALA GIMNAZIALA AGRIJ
29 VEREŞ A ANDRADA GEORGIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LUCIAN BLAGA” JIBOU
CLASA a IX-a G
STIINTELE NATURII
AN SCOLAR 2020/2021
Nr. crt Nume Init. Prenume Scoala
1 AMBRUS I MAYA RIANNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SILVANIA” ȘIMLEU SILVANIEI
2 BANTO AI MIRUNA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
3 BERCEAN DV ANA PATRICIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
4 BÎRSAN D DANIELA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “VASILE LUCĂCEL” SOMEȘ ODORHEI
5 BUBOI I GIULIA MARIA LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU
6 CORA N EDUARD MATEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
7 DINDELEGAN ID BOGDAN IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE ȘINCAI” BOBOTA
8 DUMITRESCU D DAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CORNELIU COPOSU” ZALĂU
9 GÂRDAN GV GABRIELA ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL “SILVANIA” ZALĂU
10 IANCHIȘ GA IRINA AUGUSTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
11 IEPURE DT SARA NOELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BĂNIȘOR
12 KOVÁCS G TEODORA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SILVANIA” ȘIMLEU SILVANIEI
13 LAZAR-CREHUL FE ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
14 LUCACIU PA ȘTEFANIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
15 LUNG IC IOANA SÂNZIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU
16 LUNGU GG ANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CORNELIU COPOSU” ZALĂU
17 MARIAN IM TUDOR ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
18 MILAŞ IM ADINA CORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
19 OLAR D ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “POROLISSUM” ZALĂU
20 POPA VG DARIA IULIA LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU
21 PUIE R ANDREEA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CORNELIU COPOSU” ZALĂU
22 PUŞCAŞ CP GIOVANA LORENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
23 RAD I LAVINIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SILVANIA” ȘIMLEU SILVANIEI
24 RUS S ALEXANDRA DAIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LUCIAN BLAGA” JIBOU
25 SABOU CM IRINA CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CORNELIU COPOSU” ZALĂU
26 STEJAN HGR SEBASTIAN RADU ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IULIU MANIU” ZALĂU
27 ȘANDOR I MATEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VALCĂU DE JOS
28 ŞTIR D TEODORA IOANA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “AVRAM IANCU” ZALĂU

 

CLASA a IX-a H
STIINTELE NATURII
AN SCOLAR 2020/2021
Nr. crt Nume Init. Prenume Scoala
1 AGOSTON I BARBARA BEÁTA LICEUL TEHNOLOGIC “CSEREY-GOGA” CRASNA
2 BÁLINT E VIKTÓRIA MERCÉDESZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GYULAFFY LASZLO” CEHU SILVANIEI
3 BÁLINT M CINTIA LICEUL REFORMAT “WESSELENYI” ZALĂU
4 BIKFALVI IL DÓRA LICEUL REFORMAT “WESSELENYI” ZALĂU
5 BODA IS SANDRA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
6 BOROS L TIMEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
7 BOZSIK A ANITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SZIKSZAI LAJOS” ȘAMȘUD
8 BRÉDA F CSENGE EMESE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
9 CSOBANKA IA ADRIENN ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
10 DENES ZT KATA SZILVIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRȘOLȚ
11 DÉNES T BIANKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
12 KARIKÁS-BAUMANN S SÁNDOR LICEUL REFORMAT “WESSELENYI” ZALĂU
13 KIRALY CS BARBARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BORLA
14 KULCSAR J DEBORA BARBARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
15 MÁK A CSENGE TÜNDE LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SĂRMĂȘAG
16 MATIS E CHRISTOPHER ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BORLA
17 MIHALY S PETRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PETRI MOR” BOGDAND
18 MÓRICZ C JULIA BIBORKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
19 PETKES S PATRIK SÁNDOR LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SĂRMĂȘAG
20 SARKANY Z PÁLMA KITTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI
21 SZABÓ F JOHANNA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
22 SZALAI I KATALIN DÓRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
23 SZÁSZ R ADRIENN ANIKÓ LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SĂRMĂȘAG
24 SZILÁGYI I SZIDÓNIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BORLA
25 SZŐKE J NIKOLETT ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU
26 TOTH D BOGLÁRKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ZALĂU
27 TŐTŐS Z KRISZTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI
28 VARI-VÁNCZA I ESZTER ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU

 

 

Lasa un raspuns:

Colegiul Naţional "Silvania" Zalău

Abonează-te la newsletter
Vezi galeria noastră foto
galerie foto
Date de contact
Colegiul Național "Silvania"
Zalău, Str. Unirii, nr.1
Tel: 0260 612 598
Fax: 0260 612 186
E-mail: colegiul_zalau@yahoo.com E-mail admin: sitecns@yahoo.com
How To Get Rid Of Dandruff Fast
Stretch Marks Removal
Best Eye Cream