Comisii 2020-2021

 

 (descarca varianta editabila word)

COMISII  PE  PROBLEME

Comisia pentru elaborarea schemei orare

 

Nr. Crt.

Numele şi prenumele Specialitatea Funcţia

1.

Faluvegi Ervin Fizică Responsabil

2.

Totos Zoltan Biologia Membru

 

 

 Comisia de consiliere şi orientare școlară și profesională

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Florian Iulia Ştiinţe socio-umane Responsabil
2. Balanean Lucia Limba engleza Responsabil comisia  dirigintii
3. Iepure Ioana Prof.documentarist Membru
4. Olar Gabriela Fizică Membru
5. Păștean Camelia Geografie Membru
6. Pop Dorina Biologie Membru
7. Morar Monica Psihologie Membru

 

 

Comisia pentru monitorizarea frecvenței și combaterea absenteismului

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele Specialitatea Funcţia
1. Crișan Gabriela Matematica Responsabil
2. Jecan Ioan Matematică Membru

Comisia pentru acordarea burselor

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Laszlo Judit Fizică Responsabil
2. Brișan Marta Fizică Membru
3. Crișan Gabriela Matematică Membru
4. Turdean Katalin Matermatică Membru
5. Simon Amalia Lb. germană Membru
6. Ilonța Andrei Matematică Membru
7. Szeles Beata Lb. germană Membru
8. Pausian Claudia Contabil Membru
9. Ferent Rafila Secretar Membru
10. Pintea Irina Laborant Membru

 

 

Bursa – Bani de liceu

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Pop Stefania Fizica Responsabil
2. Chința Imelda Lb. română Membru
3. Pop Mariana Lb.română Membru
4. Pintea Irina Laborant Membru
5. Ferent Rafila Secretar Membru
6. Pausian Claudia Contabil Membru

 

 

Comisia pentru securitate şi sănătate în muncă a profesorilor şi a elevilor

 

Nr. crt

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Chința Imelda Lb.română Responsabil
2. Bodea Carmen Chimie Membru
3. Lazăr-Crehul Bianca Administrator Membru

 

 

Comisia pentru imaginea şcolii

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Mezei Dana Limba engleza Responsabil
2. Florian Iulia Stiinte socio-umane Membru
3. Cirti Raluca Educatie plastica Membru
4. Deac Paula Informatică Membru
5. Seișanu Gilda Limba engleza Membru
6. Chința Imelda Lb. română Membru
7. Matyas Eva Chimie Membru
8. Țicală Maria Lb. română Membru
9. Duma Sanda Lb. română Membru
10. Revnic Gheorghe Informatică Membru

 

 

Comisia pentru curriculum

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Morar Florin Informatică Responsabil
2. Faluvegi Ervin Fizica Responsabil
3. Tuduce Ioana Limba franceza Membru

 

 

Comisia pentru situatii de urgenta

 

Nr. Crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Faluvegi Ervin Fizica Responsabil
2. Tuduce Ioana Limba romana Membru
3. Lazăr-Crehul Bianca Administrator Membru

 

 

Comisia pentru programe și proiecte educative europene

 

Nr. Crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Florian Iulia Ştiinţe socio-umane Responsabil
2. Coste Valeria Limba franceza Membru
3. Turcu Ancuta Limba franceza Membru
4. Mezei Daniela Limba engleza Membru
5. Goga Lucian Limba franceză Membru

 

 

Comisia pentru combaterea violentei

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Matyaș Eva Chimie Responsabil
2. Turcu Anca Lb.franceză Membru
3. Cherecheș Rodica Lb. engleză Membru
4. Șimon Amalia Lb. germană Membru

Comisia pentru monitorizarea ritmicității notării

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Zay Eva Matematică Responsabil
2. Fărcaș Nicolae Matematică Membru

 

Comisia pentru combaterea discriminarii si promovarea interculturalitatii :

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Faur Andrea Lb.engleză Responsabil
2. Chiș Mirela Științe socio-umane Membru

 

 

Comisia de monitorizare, coordonare si indrumare metodologica a dezvoltarii sistemului de control intern (SCIM)

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Matyas Eva Chimie Responsabil
2. Faluvegi Ervin Fizică Membru
3. Totos Zoltan Biologie Membru

 

 

            Comisia de elaborare a regulamentului de ordine interioară

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Târle Monica Sport Responsabil
2. Avram Maria Laborant Membru
3. Dac Clara Lb.română Membru

 

 

Comisia de etică

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Chiș Mirela Științe socio-umane Responsabil
2. Jozsa Fechete Anamaria Laborant Secretar
3. Forț Corina Istorie Membru
4. Pop Mariana Lb.română Membru
5. Pop Emilia Biologie Membru
6. Ghilea Vasile Muncitor Reprezentant nedidactic
7.   Elev Reprezentantul elevilor

 

Comisia pentru programe și proiecte educative

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Florian Iulia Științe socio-umane Responsabil
2. Szabó Katalin Limba maghiară Membru
3. Fazakas István Educație muzicală Membru
4. Dospinescu Liana Limba română Membru
5. Kovács Tünde   Membru
6. Széles Beáta Limba germană Membru
7. Pop Dorina Biologie Membru
8. Isa Lavinia Matematică Membru
9. Cornea Ioana Chimie Membru
10. Tarr Adorjan Sport Membru

 

 

Comisia pentru organizarea ”Școala Altfel”

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Specialitatea Funcţia
1. Florian Iulia Științe socio-umane Responsabil
2. Păștean Camelia Geografie Membru
3. Pop Emilia Biologie Membru
4. Muntean Alina Informatică Membru
5. Revnic Gheorghe Informatică Membru
6. Boda Szilard Informatică Membru
7. Duma Sanda Lb. română Membru
8. Berceanu Marcel Sport Membru

 

 

Responsabili cu:

 

Serviciul pe școală Dângă Victor
Formarea continuă a cadrelor didactice Lucaciu Simona
Centralizare olimpiade și concursuri Jozsa Anamaria
Site-ul școlii Revnic Gheorghe
Facebook Deac Paula
Instagram Vlaicu Cristina
Organizare de evenimente
Organizarea examenelor/testărilor la limba germană: DSDI și DSD II Széles Beáta

 

Director,

Prof.Morar Florin

Colegiul Naţional "Silvania" Zalău

Abonează-te la newsletter
Vezi galeria noastră foto
galerie foto
Date de contact
Colegiul Național "Silvania"
Zalău, Str. Unirii, nr.1
Tel: 0260 612 598
Fax: 0260 612 186
E-mail: colegiul_zalau@yahoo.com E-mail admin: sitecns@yahoo.com
How To Get Rid Of Dandruff Fast
Stretch Marks Removal
Best Eye Cream